אירועים עסקיים כותרת
אירועים עסקיים-אירוע ערב

אירוע ערב

השקות, ערבי גיבוש, מסיבות, הרמת כוסית או כל אירוע משמח אחר… במטעים מתמחים בתכנון, ארגון וביצוע בפועל של אירועים. אירוע באמצע הטבע בלב שמורת הטבע הקסומה והפסטורלית של רמת הנדיב, בין ת"א לחיפה הרחק מההון והמולה, במקום בו הכל שלו ורגוע, הציפורים מצייצות הפרפרים ססגוניים צמחיה שופעת וריח משכר של פרחים מתנופף באוויר הפתוח.

את האירוע ניתן לשלב עם סיור מודרך ,סיור מומחז או סיור עששיות בגני הנדיב, מופע סטנד- אפ, שירה בציבור, הרצאה מרתקת או כל רעיון אחר העולה על דעתכם …

לקטגורייה המורחבת אירועי ערב לחצו כאן>>>

אירועים עסקיים-ימי גיבוש וכיף

ימי גיבוש וכיף

הקונספט פשוט וטבעי והתוצאה איכותית ומיוחדת – יום כיף באווירת גני הנדיב שאין שני לה, פעילות איכותית לגיבוש (ODT), אוכל טוב לגוף ואויר צלול לנשמה, וגם כמה פינוקים על הדרך – למה לא?

המחלקה העסקית של מטעים מתמחה בימי פעילות ייחודיים בשמורה, תכנים ואטרקציות שלא תראו בשום מקום אחר (מסדנת צמחי מרפא ועד סדנת טאי צאי) ימים מלאים או חצאי ימים, משולבים בארוחות איכותיות, ייצרו עבור הארגון שלכם חוויה בלתי נשכחת של טבע אמיתי והוואי משותף עם הרבה מורשת של כבוד וענווה, ציונות ודרך ארץ.

לקטגורייה המורחבת ימי כיף וגיבוש לחצו כאן>>>

אירועים עסקיים-כנסים

כנסים

כנסים, ימי ישיבות ופגישות, סמינרים, הרצאות – המחלקה העסקית של מטעים מתמחה בתכנון חכם של ימי לימוד ותוכן מכל סוג, משולבים בארוחות בכל רמה ומעוצבים באווירת גני הנדיב. בשמורה מגוון אולמות  מקורים ופתוחים, המתאימים לימים עסקיים ולימודיים ברמה טכנולוגית גבוהה וחדשנית הכוללת את כל הציוד האורקולי הנדרש.

  • במתחם ישנו אודיטוריום מרווח ל70 מקומות.
  • ישנן שתי כיתות – חדרי הדרכה היכולות להכיל מ8 אנשים עד 150 איש.

לקטגורייה המורחבת כנסים עסקיים לחצו כאן>>>

ליצירת קשר הקליקו כאן