אירועים עד 100 איש/סועדים

בחירה נכונה של אולם אירועים עד 100 איש

 

בבחירת מקום לאירועים קטנים עד מאה איש יש מאפיינים ייחודיים שחשוב לקחת בחשבון. במטעים, גן ואולם אירועים ברמת הנדיב, תמצאו מענה שלם לצורכי אירועים קטנים עד 100 איש החל מפשטות הגעה למקום והאווירה שבו ועד לאוכל המוגש באירוע.

מענה שלם לצורכי אירוע קטן

 

בין אם מדובר באירועים קטנים עד 30 איש או אולם אירועים עד 100 איש, לנו יש מענה שלם לצורכי הפקת האירוע. המענה כולל בין היתר:

  • אווירה קסומה וייחודית- מקום לאירועים עד 100 איש, קטנים ואינטימיים, נדרש קודם כל להעניק אווירה מתאימה, ביתית ונעימה. אולם אירועים עד 100 איש של מטעים שוכן ברמות הנדיב, בתוך שמורת טבע בראשיתית, שופעת צמחייה וחיים, שיעניק לכם מיקום מושלם לאירוע קטן וקסום אשר ינתק אתכם לרגע מהמולת החיים ורעשי העיר.
  • נגישות- מצד אחד אתם רוצים לארגן אירוע קסום בחיק הטבע ומצד שני אתם לא רוצים לשלוח את האורחים שלכם למסעות ניווט מסובכים וממושכים. במטעים תזכו לשילוב מושלם בין אולם בחיק הטבע לבין נגישות מלאה. האולם שוכן ליד זיכרון יעקב, בסמוך לכביש 6, מה שהופך את הנסיעה אליו מהמרכז למהירה ופשוטה. בנוסף במקום יש שפע של חניה חופשית צמודה לאולם והוא נגיש לבעלי מוגבלויות.
  • אוכל מעולה- בייחוד באירועים קטנים מושם דגש על איכות האוכל. במטעים תזכו בתפריט חלבי או טבעוני משובח, על בסיס חומרי גלם מקומיים טריים ובריאים, המותאם לצרכים ולבקשות הספציפיות שלכם.
  • מקום לאירועים קטנים עד 100 איש כשר – רבים מבקשים אולם לאירועים קטנים כשר, העונה לצרכי קהל מוזמנים דתי, שומר מסורת וכשרות. המטבח של מטעים נושא בתעודת כשרות חלבית מטעם המועצה הדתית של זיכרון יעקב.
  • התאמה אישית- כל אירוע קטן המופק במטעים מותאם באופן מלא לקונספט מבוקש, צרכי ורצונות הלקוח ומסגרות תקציב. הצוות המקצועי והמנוסה במקום ידאג להבין את אופי האירוע וצרכיו ולספק מענה שלם לצרכים אלו, מעיצוב המקום, למאפייני תפריט וסגנון הגשה ועד לאספקת שירותים נלווים כמו תקליטן או צלם.

 

הזמנת גן אולם אירועים עד 100 איש

 

להזמנת גן אולם אירועים עד 100 איש במתחם קסום ועם התאמה אישית מלאה, למידע נוסף וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם מטעים בטלפון 050-4499-590 או במייל [email protected].