רוצים חתונה בטבע המלצות במקום מיוחד במינו? כדאי שתכירו את מסעדת מטעים ברמות הנדיב, בין בנימינה לזיכרון יעקוב. המסעדה שוכנת בלב שמורת טבע מרהיבה, מציעה מתחם קסום באווירה כפרית, עם תפריט חלבי איכותי וכשר, וערוכה לארח עד שלוש מאות חמישים איש בימות הקיץ.

 

חתונה בלב פארק טבעי

 

מסעדת מטעים שוכנת ברמות הנדיב שברכס הכרמל, בלב פארק גדול, טבעי, קסום ומטופח. בפארק המשתרע על פני ארבעת אלפים וחמש מאות דונם תיהנו מאוויר צח, מגוון שבילי הליכה החוצים נוף ים תיכוני ירוק ופורח, שלל של נקודות תצפית מרהיבות, מעיין נסתר, מטעי זיתים, חורש טבעי ואתרים עתיקים. הפארק עצמו מהווה בית גידול למגוון בעלי חיים וצמחים, ושופע בעצים, פרחים, מדשאות, בריכות ומפלי מים.

 

הפארק עצמו הוקם בשנת 1954 כגן זיכרון לברון רוטשילד ורעייתו. הוא תוכנן עם רבעים שונים כשלכל רובע עיצוב, צמחייה ופסלים משלו. כך למשל, תמצאו בגן עצי סיסם הודיים, שדרת עצי חרוב מרשימה, גן מפלים, שבילים מדורגים מוקפים בדקרונית קנרית מהאיים הקנאריים, גן ורדים סימטרי משובץ בבריכות קטנות עם מזרקות, גן דקלים עם שלל זני דקלים מכל רחבי העולם, פסל שעון שמש, בריכה מעוגלת שבתוכה פסל של כפות ידיים דרכן זורמים המים, אמפיתיאטרון ועוד.

 

כל המתבקש מחתונה בטבע

 

יש הרבה מקומות לעשות בהם אירועי חתונה בטבע, אך רק מעטים מהם יעניקו לכם מיקום מושלם כמו של מסעדת מטעים ברמת הנדיב. קודם כל, מדובר במסעדה השוכנת בלב טבע קסום ומטופח, בימקום נגיש לבאים מהמרכז והצפון כאחד. המסעדה מספקת תפריט חלבי כשר, משובח ומגוון, בריא וטעים, הכולל גם מנות צמחוניות וטבעוניות. התפריט ששם דגש על איכות וטריות חומרי הגלם, הינו מזין, בריא וטעים עם מנות המחוברות לסביבה ולאדמה. כל זאת לצד אמצעי הפקה מקצועיים מידי ספקים חיצוניים מהשורה הראשונה, שידאגו לכל צרכי הפקת החתונה שלכם.

לפרטים נוספים לחצו כאן

לחתונה בטבע

 

חתונה בטבע במקום ייחודי ומומלץ עושים אצלנו. לקבלת עוד מידע ויעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם מסעדת מטעים בטלפונים 04-8449998 ו- 050-4499590 או במייל [email protected].