חתונה בטבע השוואת מחירים מגלה פערים גדולים בין ספקי השירות. הפערים נובעים מסיבות שונות, החל מעלות הקמת האירוע ועד להשכרת שירותי קייטרינג. במסעדת מטעים שברכס הכרמל, בלב שמורת רמת הנדיב, תיהנו לקבל חתונה בטבע מחיר כדאי עם תפריט משובח ושירות מקצועי המכסה את כל צרכי האירוע. על הפקת חתונה בטבע מחירים תוכלו לקרוא במאמר הבא.

 

מרכיבי הפקת חתונה בטבע

 

הפקת חתונה בטבע כוללת מספר מרכיבים מהותיים שיש לקחת בחשבון, המשפיעים גם על עלות האירוע. העיקריים שבהם הינם:

 

  • מיקום החתונה- המרכיב המהותי והקשה ביותר לאיתור עבור חתונה בטבע, הינו המיקום שלה. עליו להיות נגיש, יפה ומרוחק מישובים, כך שהרעש לא יפריע לשכנים. במסעדת מטעים תיהנו בדיוק ממקום שכזה, עם מתחם בלב שמורת טבע המשתרעת על אלפי דונמים, במיקום שקט ומרהיב ביופיו. כמו כן, מדובר במיקום נגיש שקל להגיע אליו מצפון או ממרכז הארץ, בין בנימינה לזיכרון יעקוב, עם שפע של חנייה חופשית מסודרת. זהו יתרון חשוב שיחסוך לכם עלויות הסעה של האורחים לקצות הארץ, ולא ידרוש מכם לבנות קונסטרוקציות שונות למניעת רעש.
  • סידור השטח- אחת העלווית המהותיות בחתונה בטבע הינה סידור השטח, יישורו, הפיכתו לנגיש והבאת כל הציוד אליו. כמו כן, ארגון פתרונות קירוי והצללה, חימום או קירור, תשתיות חשמל ומים, שירותים וכו'. אצלנו כל זאת נחסך מכם מכיוון שמדובר במבנה קיים ומסודר בתוך פארק מאורגן ונגיש. מתחם המסעדה כולל חצר חיצונית וחלל פנימי והוא מתאים לעריכת אירועים בכל שעה ובכל ימות השנה.
  • קייטרינג- גורם חשוב נוסף הכלול בהוצאות חתונה בטבע הינו שירותי הקייטרינג. גם במקרה זה תזכו אצלנו לשירות מיטבי במחיר מעולה, מכיוון שמדובר במסעדה בעלת מטבח ותפריט מתאימים לצרכי אירועים וחתונות בסדר גודל של עד 350 איש.
  • ספקים- לחתונה בטבע יש צורך לארגן גם ספקי שירות נוספים כמו תקליטן, צלם, בר אלכוהול וכדומה. למסעדה שלנו יש קשרי עבודה מעולים עם טובי הספקים בארץ מהם תוכלו לבחור את אלו המתאימים לצרכים שלכם.

לפרטים נוספים לחצו כאן

מחיר חתונה בטבע

 

להפקת חתונה בטבע במחיר שווה לכל נפש, ולקבלת עוד מידע ויעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם מסעדת מטעים בטלפונים 04-8449998 ו- 050-4499590 או במייל [email protected].