אורח חיים טבעוני החל בעשור האחרון לצבור תאוצה בכל העולם, בעיקר בגלל מניעים מוסריים ובריאותיים. אם גם אתם מקפידים על אורח חיים טבעוני ורוצים גם להפיק חתונה שכזאת, במסעדת מטעים שבלב שמורת טבע הקסומה רמת הנדיב, תקבלו מענה שלם לרצונותיכם.

 

המסעדה מציעה תפריט איכותי ובריא המבוסס על חומרי גלם מקומיים איכותיים וטריים, עם מנות המקבלות השראה מהאדמה ומסביבתן הקרובה. בכדי להבטיח את הצלחת האירוע מובאות לפניכם כמה עצות בסיסיות.

 

הכריזו על אופי חתונתכם

 

אם אתם מתכננים חתונה טבעונית מומלץ שתיידעו מראש את אורחי האירוע על כך כבר בהזמנות שתשלחו להם. כתבו על גבי ההזמנה שמדובר בחתונה על טהרת הטבעונות וכך האורחים יבינו בעוד מועד את אופיו של האירוע שאליו הם מגיעים. הודעה זו תמנע אי נעימויות בחתונה עצמה ותסנן כאלו שתפריט טבעוני באמת מפריע להם. יחד עם זאת, סביר להניח שכל בני המשפחה, חברים וקרובים לא יוותרו על החתונה שלכם רק בגלל שלא תהיה בו מנת סטייק.

 

עצבו את המקום בהתאם

 

במרבית המקרים, מאחורי תזונה טבעונית יש תפיסת חיים שלמה שכדאי להביאה לידי ביטוי בעיצוב מקום החתונה. למשל, עיצוב בדגש על אווירה כפרית וטבעית מלאה בקסם וסטייל. במסעדה שלנו עומד לרשותכם צוות המקום שישמח לכוון ולסייע בעיצוב בהתאם להעדפותיכם האישיות. בנוסף, תוכלו לצרף לכל מקום ישיבה פתק המסביר באופן קליל וברור את הסיבה שבחרתכם להפיק חתונה טבעונית, וכיצד גישה זו תורמת לשיפור החיים, הסביבה והעולם.

 

תפריט מגוון ועשיר

 

המטבח שלנו מתמחה בבישול טבעוני ויש באפשרותו להציע תפריט מגוון ועשיר במנות ומטעים. מהתפריט כל אורח יכול למצוא מנות טעימות המתאימות לחיכו. בין אם מדובר בסלטים, תבשילי קדרה, פסטות, אטריות, מרקים, קינוחים וכדומה – ודאו שהתפריט מספיק מגוון ועונה על העדפות אישיות שונות.

ליצירת קשר לחצו כאן

להפקת חתונה טבעונית

 

להפקת חתונה טבעונית מחיר שווה לכל נפש, ולקבלת עוד מידע ויעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם מסעדת מטעים על ידי לחיצה בכפתור או בטלפונים 04-8449998 ו- 050-4499590 או במייל [email protected].