אירועי פאר נוצצים לא מדברים אליכם? רוצים להפיק חתונה פשוטה בטבע? למסעדת מטעים שברמת הנדיב יש מענה מושלם. מדובר במסעדה חלבית איכותית השוכנת בלב שמורת טבע קסומה ורחבת ידיים, אשר מציעה תפריט איכותי על טהרת חומרי גלם מקומיים ומספקת שירותים מקצועיים עבור כל צרכי ההפקה.
לפרטים נוספים לחצו כאן
אז מה זה אומר – חתונה פשוטה?

 

מאחורי המונח חתונה פשוטה בטבע יכולים להסתתר שורה ארוכה של תפיסות ורעיונות שונים וייחודיים. זאת מכיוון שכל זוג מפרש את המושג חתונה פשוטה באופן קצת שונה. על מנת שתזכו באירוע העונה במדויק לרצונותיכם, רצוי שתתנו למושג להתבטא במרכיביו השונים:

 

  • תקציב- בדרך כלל חתונה פשוטה היא גם חתונה צנועה באמצעיה. ואולם ניתן גם להפיק חתונה פשוטה בתקציב מותרות בהתאם למאפייני האירוע כמו מספר המוזמנים, אופי וסוג מנות האוכל ועד לעיצוב המקום.
  • מספר האורחים- בדרך כלל חתונה פשוטה גם הולכת במקביל עם חתונה קטנה, אך השאלה היא כמה קטנה? האם אתם רוצים להזמין 50 איש, 100, 200 אורחים ואולי 350 אורחים?
  • תכני החתונה- החליטו מראש מה אתם רוצים שיהיה בחתונה הפשוטה שלכם. כך למשל, האם תרצו עמדה לקבלת פנים, רחבת ריקודים, במה לנאומים והופעות, צלם, תקליטן, אטרקציות נוספות וכו'.
  • עיצוב המקום- כיצד תירצו שהחתונה הפשוטה שלכם תיראה? האם תסתפקו במופלא שברא הטבע ובעיצוב החביב של המסעדה, או שמא תרצו להוסיף לכך גם נגיעות משלכם כדוגמת סידורי פרחים, תאורה ייחודית וכדומה.
  • התפריט באירוע- כמה פשוט אתם רוצים שיהיה התפריט בחתונה. האם תרצו ארוחה מלאה עם מנות פתיחה, עיקריות או קינוחים, תפריט המוגש בבופה או לשולחנות, או אולי קונספט אחר לגמרי?
  • החופה- כיצד תעוצב החופה שלכם, והיכן תרצו למקמה? האם בחצר המסעדה, בינות לעצי זית או על גבה קסומה הפונה לשקיעה?

 

וזה עוד לא הכול: חתונה פשוטה גם ניכרת באופי ההזמנות שתשלחו, בשמלת הכלה ובגדי החתן, בתסרוקת ובאיפור של הכלה, במתנות לאורחים, באופי הטקס, ועוד.

 

הפקת חתונה פשוטה בטבע

 

להפקת חתונה פשוטה בטבע ולקבלת עוד מידע ויעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם מסעדת מטעים בטלפונים 04-8449998 ו- 050-4499590 או במייל [email protected].